Uygulanan | Testler

Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsünde kullanılan test ve ölçekler, danışmanlık kapsamında verilen hizmetlerde, destek ve yardımcı olması açısından kullanılan metotlardan biridir. Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsü'nde kullanılan test ve ölçeklerin tümü psikoloji biliminde yer alan uygulamalardır. Testler ve ölçekler yalnızca psikoloji eğitimini tamamlamış uzmanlar tarafından uygulanmalı ve yorumlanmalıdır. Bazı testlerin uygulanması ve yorumlanması için psikoloji eğitimine ek olarak o test ile ilgili gerekli eğitimleri ve sertifikaları almış olmak gerekmektedir.
Bizi Arayın 0553 756 61 01 - 0552 888 09 98
Tüm bireyler sosyal problemlerden kişisel problemlere, takıntılardan saplantılara farklı psikolojik sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bu hayatlarını olumsuz etkilerken süreç geciktikçe çözümü zorlaşan bir travma haline gelir.  Çzüm için psikolog dadanışmanınız Karadeniz Farkındalık Enstitüsü hep yanınızda.
Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsü Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Karadeniz Farkındalık Enstitüsü'ne aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.