Eğitim Danışmanlığı

Geleceğimiz olan çocukların başarılı, mutlu, sağlıklı ve uyumlu bir yaşam sürmeleri toplum sağlığı için önemli bir durumdur. Günümüzde karmaşıklaşan toplum yapısı içinde, sık değişen eğitim sistemine öğrencilerin uyum sağlaması oldukça güç olmaktadır.
Tam da bu noktada kendini tanıyan, ne istediğini bilen, ne yaptığının farkında olan, gerçekçi hedefler belirleyebilen, akıllı çalışmayı öğrenebilmiş, aileleri tarafından da doğru desteklenen öğrenciler amaçlarına ulaşabilmektedir. Karadeniz farkındalık psikoloji enstitüsü olarak, öğrencilerin yeteneklerini keşfederek kendilerini tanımalarını, güçlü yanlarını belirleyerek gerçekçi bir kariyer planı yapmalarını sağlamaya yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerin okul başarısının artmasına, ileriye dönük hedefler belirlemesine, toplumda uyumlu bireyler olarak başarıyla yetişmelerine katkı sağlamak amacındayız. Aynı zamanda bu amaç doğrultusunda, çalışmalarımızı ebeveyni geliştirici eğitim programları ile desteklemekteyiz. 
- Stres/Sınav Stresi ve başa Çıkma Yolları
- Akıllı çalışma
- Öfke Kontrolü
- Öğrenme stilleri
- Soru çözebilme beerisi
-Test çözme teknikleri
- Motivasyon kaynakları
- Gelecek şablonu
Bilgi için bizi arayabilirsiniz...
Bizi Arayın 0553 756 61 01 - 0552 888 09 98
Tüm bireyler sosyal problemlerden kişisel problemlere, takıntılardan saplantılara farklı psikolojik sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bu hayatlarını olumsuz etkilerken süreç geciktikçe çözümü zorlaşan bir travma haline gelir.  Çözüm için psikolojik danışmanınız Karadeniz Farkındalık Enstitüsü hep yanınızda.
Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsü Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Karadeniz Farkındalık Enstitüsü'ne aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.