Pass Bilişsel Müdahale Türkçe Prep Okumayı Güçlendirme Programı

PASS teorisinin eş zamanlı ve ardıl işlem özellikleri üzerine kurulmuş okumayı güçlendirme programıdır. Okumayı ilk öğrenme döneminde ardıl işlem etkinlikten, okuduğunu anlamanın daha çok eş zamanlı işlem ile bağlantılı olduğu belirtilmektedir. Tüm bu süreçler boyunca, planlama ve dikkat doğrudan ele alınmasa da her etkinliği gerçekleştirmek için sürece dahil edilmektedir. İlkokul döneminde ve okumayı öğrenmiş çocuklarla başlamaya uygun bir bilişsel müdahale programıdır. Türkçe PREP Lisanslı uygulayıcılar tarafında uygulanmaktadır.
 0
Bizi Arayın 0553 756 61 01 - 0552 888 09 98
Tüm bireyler sosyal problemlerden kişisel problemlere, takıntılardan saplantılara farklı psikolojik sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bu hayatlarını olumsuz etkilerken süreç geciktikçe çözümü zorlaşan bir travma haline gelir.  Çzüm için psikolog dadanışmanınız Karadeniz Farkındalık Enstitüsü hep yanınızda.
Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsü Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Karadeniz Farkındalık Enstitüsü'ne aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.