Moxo Dikkat Performans Testi

Moxo Dikkat Testi, dikkat, zamanlama, dürtüsellik ve hiperaktivite performansını ölçen, uzmanlar tarafından uygulanan, görüş ve duygu içermeyen bir testtir. Çocuk ve genç-yetişkin olmak üzere iki formu bulunmaktadır. Moxo çocuk testi özel olarak 6-12 yaş arası çocuklar için, moxo genç-yetişkin testi ise 13-65 yaş arası bireyler için tasarlanmıştır. Moxo Dikkat Testi uzmanların Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) tanısı koymalarına ve danışan gözlem süreçlerinde danışanın dikkat profilini değerlendirmelerine yardımcı olan bir araçtır.
 0
Bizi Arayın 0553 756 61 01 - 0552 888 09 98
Tüm bireyler sosyal problemlerden kişisel problemlere, takıntılardan saplantılara farklı psikolojik sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bu hayatlarını olumsuz etkilerken süreç geciktikçe çözümü zorlaşan bir travma haline gelir.  Çzüm için psikolog dadanışmanınız Karadeniz Farkındalık Enstitüsü hep yanınızda.
Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsü Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Karadeniz Farkındalık Enstitüsü'ne aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.