Anne - Baba Çocuk Arasında

Anne - Baba Çocuk Arasında
Dr.Haim G.Ginott
Anne babalar çocuklarını sever, korur, kollar. Ama belki tam da bu yüzden onların acı çekebileceklerini, mutsuz olabileceklerini, hatta kimi zaman bu mutsuzluğa hiç istemeden kendilerinin neden olabileceğini kabul etmek istemezler. İçlerinden pek azı çocukları için profesyonel yardım almayı düşünür. Oysa ”Saplantılı düşünceler ve derin mutsuzluk hali çocuklara da musallat olabilir ve çocukların bunlardan çektikleri acılar kendileri gibi küçük değildir. Ama umutları ve iyileşme becerileri de büyüktür. Yeter ki çevrelerinden uygun bir biçimde yardım görebilsinler… İyi olmayı bilirler.! ”
Bizi Arayın 0553 756 61 01 - 0552 888 09 98
Tüm bireyler sosyal problemlerden kişisel problemlere, takıntılardan saplantılara farklı psikolojik sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bu hayatlarını olumsuz etkilerken süreç geciktikçe çözümü zorlaşan bir travma haline gelir.  Çzüm için psikolog dadanışmanınız Karadeniz Farkındalık Enstitüsü hep yanınızda.
Karadeniz Farkındalık Psikoloji Enstitüsü Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Karadeniz Farkındalık Enstitüsü'ne aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2021 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.